• Pazartesi - Cuma 08:30 - 18:30
  • +90 262 729 33 34
  • +90 262 729 33 35
  • marketing@superref.com

  Hakkımızda

  SÜPERREF

  SÜPERREF Ateşe Mukavim Malzeme Sanayi A.Ş. Süperateş bünyesindeki ekibinin bilgi ve tecrübesini değerlendirerek 50 senedir hizmet verdiği müşterilerine en uygun kalitede, en iyi fiyata sahip ürünleri sunabilmek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz, demir çelik, demir dışı metal, çimento, kireç, cam, kâğıt, enerji, petro-kimya, seramik ve atık yakma sanayi alanlarında geleneksel refrakter ürünlerini kendi know how’ıyla ürettirmekte, üretim takibini yapmakta, kalite kontrol süreçlerini denetlemekle birlikte satış öncesi ve sonrası teknik hizmet vermektedir.

  SÜPERREF, 2016 yılı itibarı ile faaliyetlerine başlamıştır.

  SÜPERREF, küresel trendleri ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını yakından takip etmek ve sürekli iyileştirme çalışmalarıyla katma değer yaratmak için yeni organizasyon modelini uygulamaya geçirmiştir. Teknik elemanlarımız Ar-Ge, Üretim, Satış ve Pazarlama konularında oldukça tecrübelidir. Yeni yönetim tarzı, müşteri ilişkileri ve hizmet modeli SÜPERREF’i, güçlü, güvenilir ve uzman tedarikçi yapmaktadır.

  SÜPERREF’ in başlıca ürünleri ve servis hizmetleri arasında magnezya-karbon tuğlalar, alümina magnezya-Karbon tuğlalar, alümina- silisyum karbür-karbon (ASC) tuğlalar, yüksek alümina tuğlalar ve alümina-silika tuğlalar, kok fırınları için silika tuğlalar, alümina ve magnezya esaslı castable ve harçlar, tandiş aksesuar refrakterleri, cam fabrikaları ve haddehaneler için ergitilmiş döküm blokları, İngot döküm blokları, direk bağlı magnezya krom yoğun refrakterler, aksesuar ve yalıtım ürünleri, çelik ankorlar bulunmaktadır.